• Home
  • News
  • The 5th International Innovation Market 2020 Forum will be held in Kyiv

The 5th International Innovation Market 2020 Forum will be held in Kyiv

The 5th International Innovation Market 2020 Forum will be held in Kyiv

V Міжнародний форум Іnnovation Market 2020 відбудеться 5-7 листопада 2020 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, п-т. Броварський, 15)

За підтримки Кабінету Міністрів України у Києві щорічно відбувається важлива для розвитку країни подія – Міжнародний форум Іnnovation Market. Метою заходу є створення комунікаційного майданчика для презентацій інноваційних проектів у різних сферах діяльності, залучення іноземних інвестицій в країну, сприяння просуванню розробок науково-дослідних, науково-виробничих установ та підприємств.

На думку Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр», члена організаційного комітету форуму Innovation Market Анатолія Ткаченка, «Україні є чим пишатися: кількість інноваційних проектів, винаходів, нових ідей у різних сферах діяльності, які ми маємо можливість спостерігати протягом року на галузевих виставках, вражає. Наше завдання полягає в
тому, аби спільно з партнерами створити своєрідний нетворкінг для новаторів і тих, хто зацікавлений у впровадженні новітніх технологій. Це майданчик для спілкування, яким можуть скористатися усі зацікавлені: від школярів та студентів – до представників державних інституцій та міжнародних корпорацій».

Програма ювілейного форуму Іnnovation Market 2020 передбачає низку новацій, серед яких пітчинг переможців міжнародного дитячого конкурсу інновацій «Junior Startup Camp», організований партнером заходу – Малою Академією наук України. Очікується, що у пітчингу візьмуть участь представники з Китаю, Туреччини, Азербайджану, Коста-Ріки, Філіпінн та інших країн світу. Ведуться перемовини щодо участі у конференційній програмі та виставковій зоні міжнародних експертів з інновацій країнучасників пітчингу.

Разом з постійним та надійним партнером, Державною Інвестиційною фінансовою компанією України, заплановано низку дискусійних панелей та обговорень щодо сприяння розвитку та фінансування інновацій в Україні.

«Ми працюємо над створенням змістовної програми та залученням до роботи Міжнародного форуму Іnnovation Market цікавих спікерів, учасників, потенційних інвесторів, які не просто вірять у майбутнє, а намагаються його створювати, випереджаючи час», – підкреслив заступник Генерального директора ТОВ МВЦ, керівник проекту Міжнародний форум Іnnovation Market Олег Літецький.

All news