• Головна
  • Новини
  • Доступність енергії в необмеженій кількості – реальність майбутнього

Доступність енергії в необмеженій кількості – реальність майбутнього

Доступність енергії в необмеженій кількості – реальність майбутнього

На  Міжнародному Форумі Innovation Market – 2020, що відбудеться 5-7 листопада в Києві у Міжнародному виставковому центрі (м. Лівобережна), під час роботи секції «Енергетика» буде розглянуто важливі питання енергетичного переходу: розподілена генерація, архітектура енергосистеми України, енергетичний Інтернет, законодавство та інші актуальні питання, пов’язані з розвитком енергетики в цілому.

За словами керівника секції «Енергетика» на Innovation Market – 2020, Валерія Житинського, «майбутнє української енергетики – це не модернізація існуючої енергосистеми України, а повне її перезавантаження, що за рахунок сучасних і майбутніх інноваційних технологій призведе до розбудови розподілених енергетичних мереж у глобальний енергетичний Інтернет і до нових реалій ринку енергії».

«Україні належить пройти великий і, за наших умов, дуже важкий шлях до створення сучасної енергосистеми. І, нажаль, для просування інноваційних розробок недостатньо вирішення лише технічних питань і створення сучасного законодавства. Не менш важливу роль  відіграє також менталітет чиновників і свідомість суспільства.  За вирішення всіх цих завдань в Україні доступність енергії для кожного споживача в необмеженій кількості – реальність завтрашнього дня», – переконаний Валерій Житинський.

Форум буде всіляко і наполегливо сприяти тому, щоб цей шлях був подоланий якомога швидше. Презентація проектів, наукових розробок, технологій, економічних обгрунтувань, готових рішень для енергосистеми і енергоринку України будуть корисними та цікавими як для державних діячів, представників бізнесу, так і для власників домогосподарств, які дбають про забезпечення енергоресурсами.

Міжнародний Форум Innovation Market – 2020 створює можливості для просування найновітніших винаходів у середовищі тих, хто мислить масштабно, дбає про майбутнє, приймає рішення і здатен нести відповідальність.

Довідка:

Міжнародний форум Іnnovation Market щорічно проводиться за підтримки Кабінету Міністрів України Розпорядженням № 864-р від 23.11. 2016 р.

Організатор та генеральний розпорядник: ТОВ “Міжнародний виставковий центр”. Співорганізатори: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України.

Складові Форуму: виставка, startup-aлея, конференція.

До всіх новин