• Головна
  • Новини
  • MILSET EXPO в Україні. Мала академія наук України прийме близько 2000 інноваторів з різних країн світу

MILSET EXPO в Україні. Мала академія наук України прийме близько 2000 інноваторів з різних країн світу

MILSET EXPO в Україні. Мала академія наук України прийме близько 2000 інноваторів з різних країн світу

Директор НЦ «МАНУ» Оксен Лісовий і президент «MILSET Europe» Антуан ван Рюмбеке домовилися, що «MILSET Expo Sciences Europe ‒ 2022» відбудеться в Україні.

Підписаний меморандум став результатом тривалих переговорів. Адже днями у Києві відбулося засідання виконавчого комітету регіонального офісу «MILSET Europe». До його складу входить заступник директора НЦ «МАНУ» з міжнародних відносин Євген Кудрявець, а НЦ «МАНУ» є асоційованим членом MILSET в Україні.

Міжнародна наукова виставка передбачає різноманітні заходи: культурні і наукові візити, презентацію проєктів, семінари, панельні дискусії та конференції. Цей івент дає змогу юним науковцям ділитися досвідом і обмінюватися цінностями, традиціями з представниками інших країн. Така подія стане унікальним досвідом для України. На «MILSET ESE ‒ 2022» очікується близько 2 тисяч гостей з усієї Європи та інших регіонів світу. В Київ вони приїдуть, щоб презентувати свої революційні дослідження та інноваційні розробки.

Також у рамках візиту гості завітали на Форум освітніх змін НЦ «МАНУ». Там поспілкувалися з вітчизняними педагогами про сучасні виклики освіти ХХІ століття, а президент «MILSET Europe» поділився досвідом організації сучасної системи освіти в Європі. Адже «MILSET Expo Sciences Europe» ‒ саме та подія, на якій дослідники обмінюються інноваційними новинками, результатами досліджень, ініціативами. Все це сприяє саморозвитку і самореалізації юних науковців з усього світу.

До всіх новин