У Києві відбудеться V Міжнародний форум Іnnovation Market 2020

У Києві відбудеться V Міжнародний форум Іnnovation Market 2020

V Міжнародний форум Іnnovation Market 2020 відбудеться 5-7 листопада 2020 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, п-т. Броварський, 15)

За підтримки Кабінету Міністрів України у Києві щорічно відбувається важлива для розвитку країни подія – Міжнародний форум Іnnovation Market. Метою заходу є створення комунікаційного майданчика для презентацій інноваційних проектів у різних сферах діяльності, залучення іноземних інвестицій в країну, сприяння просуванню розробок науково-дослідних, науково-виробничих установ та підприємств.

На думку Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр», члена організаційного комітету форуму Innovation Market Анатолія Ткаченка, «Україні є чим пишатися: кількість інноваційних проектів, винаходів, нових ідей у різних сферах діяльності, які ми маємо можливість спостерігати протягом року на галузевих виставках, вражає. Наше завдання полягає в
тому, аби спільно з партнерами створити своєрідний нетворкінг для новаторів і тих, хто зацікавлений у впровадженні новітніх технологій. Це майданчик для спілкування, яким можуть скористатися усі зацікавлені: від школярів та студентів – до представників державних інституцій та міжнародних корпорацій».

Програма ювілейного форуму Іnnovation Market 2020 передбачає низку новацій, серед яких пітчинг переможців міжнародного дитячого конкурсу інновацій «Junior Startup Camp», організований партнером заходу – Малою Академією наук України. Очікується, що у пітчингу візьмуть участь представники з Китаю, Туреччини, Азербайджану, Коста-Ріки, Філіпінн та інших країн світу. Ведуться перемовини щодо участі у конференційній програмі та виставковій зоні міжнародних експертів з інновацій країнучасників пітчингу.

Разом з постійним та надійним партнером, Державною Інвестиційною фінансовою компанією України, заплановано низку дискусійних панелей та обговорень щодо сприяння розвитку та фінансування інновацій в Україні.

«Ми працюємо над створенням змістовної програми та залученням до роботи Міжнародного форуму Іnnovation Market цікавих спікерів, учасників, потенційних інвесторів, які не просто вірять у майбутнє, а намагаються його створювати, випереджаючи час», – підкреслив заступник Генерального директора ТОВ МВЦ, керівник проекту Міжнародний форум Іnnovation Market Олег Літецький.

До всіх новин