Innovation Market | regylyatoru2017
820×312

Шановні колеги,

добре відомо, що наша енергосистема обтяжена енергоспоживанням наших енергонеефективних об’єктів промисловості і комунального господарства, які споживають енергії у рази більше аніж у наших більш розвинених сусідів і потребує «європеїзації». Допоки в енергетичній галузі не існують реальні ринкові відносини, вагомим механізмом стимулювання модернізації може бути тарифна політика запропонована регулятором. Проте, чи означає це, що ми вже зараз маємо платити у рази більше?

Якщо п’ятитонну вантажівку завантажити двадцятьма тонами, чи зможе вона зрушити з місця, попри те, що задля «гарного вигляду» зміцнити ресорку (політикою субсидій), щоб вона не так сильно просідала?

Як вберегти систему від болісних помилок: як, залишивши механізм стимулювання, не позбавити громадян ресурсу модернізації, якими мають бути пріоритетні кроки у модернізації енергогенерації та енергоспоживання, якими мають бути дії регуляторів енергетичної галузі задля їх здійснення – запрошуємо фахівців до серйозного обговорення даної теми. Чекаємо на Ваші пропозиції щодо програми дискусії.

Пропозиції та коментарі надсилайте на email: ifim@innovationmarket.com.ua