Innovation Market | Partners
шапка_сайта_2019

Спонсорам та партнерам

Запрошуємо лідерів бізнесу виступити в якості спонсорів і партнерів Міжнародного інноваційного форуму “Innovation Market”.

Спонсори і партнери Форуму отримають унікальну можливість налагодити контакти з міжнародною науково-технічною елітою, зустріти нових бізнес-партнерів, просунути бренд компанії при активній PR-підтримці зі сторони організаторів заходу.

Ми готові до взаємовигідного співробітництва, яке підвищить позитивний імідж Вашої компанії, надасть високий ступінь впізнаванності та лояльність широкої громадськості, що дозволить ствердити свій ринковий і суспільний статус.

Запрошуємо до співпраці в рамках інформаційного партнерства або спонсорства українські та зарубіжні засоби масової інформації (ТБ, радіо, інформаційні агентства і портали, тематичні ТВ-програми, друковані видання та ін.) для висвітлення подій Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET”.

Ми готові запропонувати нашим інформаційним партнерам і спонсорам на час проведення заходу: багатофункціональний прес-центр, оснащений необхідним технічним обладнанням для зручності роботи представників ЗМІ; зали для прес-конференцій; зони для проведення ексклюзивних інтерв’ю; онлайн-майданчик з огртехнікою і доступом до високошвидкісного інтернету; а також надати найкращі умови для ефективної роботи і презентації своїх можливостей перед аудиторією Форуму.

Прес-центр Форуму: тел. +38044 2011174 ; e-mail: pres@iec-expo.com.ua; press@innovationmarket.com.ua