Innovation Market | Китайська торгова асоціація активно сприятиме проведенню Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET”

Китайська торгова асоціація активно сприятиме проведенню Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET”

В серпні ц.р. Міжнародний виставковий центр, як розпорядник робіт з організації і проведення Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET”, направив інформацію про хід підготовки до проведення цього заходу до Китайської торгової асоціації в Україні та запросив до участі в роботі Форуму членів Асоціації і представників китайського бізнесу.

Пріоритетними питаннями діяльності цієї авторитетної організації є сприяння інноваційному економічному розвитку і модернізації економіки України, покращенню інвестиційного клімату, а також поширення відповідної інформації про Україну в китайському діловому середовищі.

При цьому, на думку експертів саме Форум “INNOVATION MARKET” має реальний потенціал справити значний позитивний вплив на формування інноваційного та інвестиційного середовища України.

Так, згідно з аналізом попередніх заявок участь у заходах Форуму братимуть винахідники й раціоналізатори, науковці і наукові колективи вищих навчальних закладів, академічних інститутів і науково-дослідних установ, конструкторські організації, технопарки, науково-виробничі та інші структури в різних галузях економіки, експерти з технічних питань. На полях Форуму вони зустрінуться з керівниками провідних інвестиційних, фінансових, страхових структур, юристами і юридичними фірмами та експертами з питань авторських прав, представниками торгово-промислових палат і асоціацій, міжнародними громадськими організаціями у сфері підтримки розвитку високих технологій та представниками інших авторитетних структур.

Також в роботі Форуму братимуть участь представники профільних парламентських комітетів і органів виконавчої влади України, які формують політику у сфері науки і виробництва, що, безумовно, забезпечить предметне й плідне обговорення шляхів реформування правового поля, визначення необхідних законодавчих змін для покращення інноваційного ринку країни та залучення стабільних інвестиційних потоків в його розвиток.

Тому інформація і пропозиції МВЦ знайшли активне зацікавлення і підтримку з боку найвищого керівництва Китайської торгової асоціації. Зокрема, її Перший віце-президент пан Вей СІН у офіційному листі підкреслив, що Китайська торгова асоціація буде активно сприяти проведенню Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET” та його популяризації серед бізнес кіл КНР.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.