Innovation Market | “INNOVATION MARKET” відкриває нові горизонти.

“INNOVATION MARKET” відкриває нові горизонти.

4 серпня 2016року в місті Варшава, Польща, відбулися зустрічі генерального директора Міжнародного виставкового центру Анатолія Ткаченка з Президентом Комітету “Polska 3.0” Богданом Венжинеком та Головою Асоціації програми “Інтеграція та співпраця” й організатором Форуму в Торуні “WELCONOMY” Яциком Янішевським.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо підготовки та реалізації Міжнародного Східноєвропейського Форуму “Інноваційна економіка та наука” разом з Міжнародним Форумом “INNOVATION MARKET” в період 22-24 листопада 2016 року.

Міжнародний Східноєвропейський Форум “Інноваційна економіка та наука” – це унікальне за своїми можливостями місце зустрічі політичних лідерів України і Польщі, генераторів інвестиційних проектів, представників авторитетних фінансових організацій, виробників сучасних інноваційних технологій та підприємств-споживачів, зацікавлених у технологічному оновленні в усіх галузях економіки.

Чітке розуміння перспектив і переваг спільного розвитку, реальних потреб підприємств-учасників, високий рівень представлених розробок та готовність центральних і регіональних органів влади створити всі умови для найбільш ефективного використання вкладених інвестицій забезпечуватимуть необхідну синергію інвестицій та інновацій та їх подальший розвиток. Ефективність заходу посилюватиме паралельне проведення в МВЦ Міжнародного промислового форуму, в якому за традицією беруть участь понад 600 компаній з 30 країн світу.

Під час зустрічі було розглянуто блоки головних питань Форуму — сучасні потреби бізнесу, сприяння економічним стратегіям урядів польської та української сторін, аспекти фінансової підтримки Європейського Союзу в області реструктуризації економіки обох країн для забезпечення їх інноваційного розвитку.

За результатами зустрічі були визначені основні теми Міжнародного Східноєвропейського Форуму “Інноваційна економіка та наука”, зокрема:

– розвиток нових технологій на основі спільних підприємств у галузі аерокосмічної промисловості;

– нанотехнології та їх застосування у фармацевтичній та агро-харчовій промисловостях;

– інноваційні рішення в сфері транспорту та логістики;

– пропозиції співробітництва науково-дослідної діяльності з боку українських та польських наукових інститутів і ВНЗ; правові бар‘єри і потенційні рішення в області функціонування спільних підприємств в Польщі та Україні;

– фінансування підприємств та інвестиційних проектів у Польщі та Україні. Роль банків та інститутів ЄС у підтримці розвитку інноваційних підприємств.

Співрозмовники також обговорили перспективу проведення наступного Форуму у Варшаві в ІІ кварталі 2017 року.

Зустріч завершилася підписанням двосторонньої угоди між Польською та Українською стороною та рішенням про створення спільного Організаційного Комітету щодо організації та проведення Заходу.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.